تبلیغات
مشتریان گرامی به محض این كه سفارشتان را دریافت كنیم، كالای مورد نظر را برایتان ارسال خواهیم كرد.تمامی محصولات اورجینال بوده و به دست مشتری میرسد خرید پستی لوازم جانبی خودرو،اسپری پنچر گیری لاستیک ، فروشگاه اسپری پنچر گیری تایر ماشین ...) و محصول دیگر در فروشگاه اینترنتی فروشگاهی متناسب برای همه سلیقه ها...درب منزل تحویل بگیرید و پول آن را پرداخت کنید نحوه خرید اینترنتی: بر روی کلیک بر روی دکمه خرید پستی , فرم خرید را تکمیل کن تا فردا یا چند روز دیگر مامور پست سفارش را درب منزل به شما تحویل دهد . لازم نیست نگران واریز پول و ایستادن در صف بانک باشی چون مامور پست بعد از تحویل کالا , وجه آن را از شما دریافت می کند . به همین سادگی ...... آسان خرید كنید آسان تحویل بگیرید ...ارائه محصولات با کیفیت بالا و بسته بندی مناسب و با کیفیت و همچنین گارانتی تعویض محصولات نشان از اهمیت رضایت مشتری در نزد ما می باشد.... شما می توانید سوالات احتمالی خود را از ما بپرسید بعد از ثبت سفارشتان واحد مشاوره با شما تماس می گیرند... اسپری پنچرگیری لاستیک

اسپری پنچرگیری لاستیک
قالب وبلاگ
یکی از مواردی که برای اکثر رانندگان پیش میاد پنچر شدن ناگهانی لاستیک ماشین است که این خود یکی از مشکلات ماشین می باشد بخصوص اگر در جایی باشید که به فردی یا آپاراتی دسترسی نداشته باشید در این مقاله به شما طرز عوض کردن لاسیتک ماشین را اموزش می دهیم

شما بعنوان راننده باید بعضی چیزها مانند عوض کردن لاستیک خودرو را بلد باشید البته اگر راننده سابقه داری هستید که نیازی نیست ولی اگر تازه خریداری کردید و یا تا به حال وقت نکردید این مقاله به شما کمک می کند

هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه باید کرد؟

اگر به طور ناگهانی در رانندگی لاستیک پنچر شد : اول از همه باید به منطقه ای ایمن از اتوبان یا جاده حرکت کنید. مثلاً محل پارک اضطراری که در اتوبان ها تعبیه شده است. اگر چنین مکانی وجود نداشت به حاشیه خاکی جاده بروید. اگر اتوبان نه حاشیه خاکی داشت و نه محل پارک اضطراری،

توصیه می کنم که با سرعتی محدود(زیر۵۰ کیلومتر) و با روشن کردن فلاشر ها تا پیدا کردن مکانی ایمن رانندگی کنید. هرگز در اتوبان های شلوغ لاستیک را تعویض نکنید. سالیانه صدها نفر در هنگام تعویض لاستیک به علت تصادف با دیگر اتومبیل ها جان خود را از دست می دهند. تلاش کنید در مکانی مسطح قرار بگیرید که شیب نداشته باشد

نکته : در صورتی که بلد نیستید و یا وقت ندارید لاستیک خراب رو عوض کنید ما به شما اسپری پنچرگیری اتومبیل را پیشنهاد می کنیم که تا 48 ساعت لاسیتک شما را اماده راه رفتن می کند

1

. مثل سایر شرایط اضطراری، نکته کلیدی این است که آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید شرایط را تحت کنترل خود درآورید.
2. ماندن خودروی شما در مسیر، وابسته به چهار نقطه اتصال لاستیک ها با سطح خیابان است. وقتی یکی از لاستیک ها را از دست می دهید، نه تنها 25 درصد ارتباط خودرو با سطح خیابان را از دست داده اید؛ بلکه نحوه هدایت و راندن خودرو هم به کلی تغییر می کند.
3. گاهی اوقات پنچر شدن لاستیک باعث می شود نتوانید جهت مسیر خودرو را کنترل کنید. در چنین موقعیتی، هرگز فرمان را به طور ناگهانی به سمت خاصی نچرخانید؛ به این ترتیب راحت تر می توانید جهت خودرو را کنترل کنید.
4. مهمترین اقدامی که باید انجام دهید این است که مجدداً کنترل خودرو را به دست بگیرید. خودرو را در جاده نگه دارید، مسیر حرکت خودرو را کنترل کنید و اجازه ندهید خودرو از مسیر اصلی خود منحرف شود.
5. فرمان را با دو دست نگه دارید. روی مسیر پیش رو تمرکز کنید و در همین حال با نگاه کردن در آینه ها، امن ترین راه گریز را پیدا کنید.

6. واکنش شما در لحظات اولیه بسیار مهم و تعیین کننده است. پایتان را از روی پدال گاز برندارید؛ این کار باعث می شود که قسمت اعظم وزن خودرو از لاستیک های عقب به لاستیک های جلویی منتقل شود.
7. اگر احساس کردید که خودرو در حال منحرف شدن است، به جای اینکه پایتان را از روی پدال گاز بردارید به آرامی به آن ضربه بزنید. با این کار هم می توانید سرعت خودرو را حفظ کنید و هم به آرامی سرعت را افزایش دهید. همانطور که در ابتدا گفتیم اینکار بر خلاف غریزه شماست اما اگر این کار را در همان لحظات اولیه انجام ندهید، به دست آوردن کنترل دوباره خودرو بسیار دشوار خواهد شد.
8. هرگز ترمز نکنید. اگر لاستیک جلویی شما آسیب دیده باشد، ترمز ناگهانی منجر به افزایش میزان وزن و حرکت خودرو روی چرخ های جلویی می شود و بدتر اینکه ممکن است لبه چرخ را کاملاً لخت کند. اگر لبه چرخ خودرو لخت شود، ممکن است خودرو به جهت لاستیک پنچر شده منحرف شود یا لبه چرخ در آسفالت فرو رود که این امر باعث چپ شدن خودرو می شود.
9. اگر لاستیک های عقبی خودروی شما پنچر شده باشد، ترمز ناگهانی حرکت روبه جلوی خودرو را سخت خواهد کرد. در این حالت راندن خودرو بسیار دشوار می شود و به احتمال زیاد خودرو منحرف خواهد شد.
10. اگر ترافیک مسیر و شرایط خودرو اجازه می داد، سعی کنید خودرو را به آرامی به کنار خیابان هدایت کنید و آن را متوقف کنید. در حین اینکار حتماً با دست به راننده های دیگر علامت دهید.
11. این نکته را به خاطر داشته باشید که در چنین شرایطی هدف شما این است که خودرو را با روشی کنترل شده و در نقطه امنی از مسیر متوقف کنید.
12. وقتی خودرو را در نقطه امنی متوقف کردید، ترمز دستی را بکشید و چراغ هشداردهنده را روشن بگذارید.


روش عوض کردن لاستیک پنچر شده :

هر ماشینی که دارید ابتدا تکه سنگی زیر چرخ های دیگر قرار دهید تا از حرکت اتومبیل جلوگیری کنید. این مورد در سطوح شیبدار بیشتر اهمیت پیدا می کند.
اگر خودرو دنده اتوماتیك است، دنده را در حالت پارك قرار دهید و اگر سیستم دنده دستی است، آن را در وضعیت دنده عقب قرار دهید. فلاشرهای عقب را روشن كرده و ترمزدستی را بكشید. مطمئن شوید كه همه سرنشینان از خودرو پیاده شده‌اند. سپس پشت خودرو، مثلث خطر یا یك شیء منعكس‌كننده نور قرار دهید؛ به طوری كه حداقل از ۴۵ متری دیده شود.

 برای آنكه مطمئن شوید كه ماشین سر نمی‏خورد و از روی جك خارج نمی‌شود یك تكه آجر، سنگ، چوب یا چوب چرخ به عنوان مانع جلو یا عقب تایر ماشین به صورت مورب قرار دهید. گذاشتن مانع برای جلوگیری از حركت در سطوح شیب‌دار است. در سطح صاف هم بهتر است اگر چرخ عقب نیاز به تعویض دارد زیر چرخ جلو و اگر چرخ جلو نیاز به تعویض دارد زیر چرخ عقب مانع گذاشته شود.  جك را در محل مناسب كه در راهنمای خودرو مشخص شده، زیر ماشین قرار دهید.

 به آرامی جك بزنید تا ماشین بلند شود.  مطمئن شوید كه جك به خوبی با ماشین درگیر شده است. جك زدن را تا جایی ادامه دهید كه ماشین به اندازه كافی از زمین بلند شود و بتوان پیچ‌های لاستیك را كه در تماس با زمین است باز كرد.  اگر رینگ دارای قالپاق است برای دسترسی به پیچ‌ها آن را بردارید. همه پیچ‌ها را شل كنید اما به طور كامل درنیاورید.
اگر پیچ‌ها مدت زیادی است كه باز نشده‌اند ممكن است باز كردن آنها مشكل باشد. اگر روغن ترمز همراه دارید كمی از آن را روی پیچ‌ها بریزید و چند دقیقه صبر كنید. پیچ‌ها را به صورت متقاطع و دایره‌ای باز كنید.  جك زدن را ادامه دهید تا چرخ به‌طور كامل از روی زمین بلند شود. مهره‌ها را از روی پیچ‌ها باز كنید. لاستیك را به‌طور كامل از محل خود در آورید و در محل امنی قرار دهید كه در صورت در رفتن جك آسیبی به ماشین نرسد.
 سوراخ‌های رینگ زاپاس را در امتداد پیچ‌ها قرار داده و با كمی فشار و به آرامی لاستیك را جا بزنید. پس از جا زدن لاستیك‌ها مهره‌ها را ابتدا با دست ببندید و به صورت یكی در میان و ضربدری با استفاده از آچار سفت كنید.  برای سفت كردن مهره‌ها، اهرم جك را در جهت مخالف پیچانده و خودرو را پایین بیاورید. مطمئن شوید كه خودرو به طور كامل روی زمین قرار گرفته است. لاستیك پنچر را در پوشش زاپاس قرار دهید. پس از اتمام كار اشیایی را كه برای اطمینان در جلو یا عقب خودرو قرار داده‌ بودید، بردارید.


ابتدا به وسیله آچار چرخ مخصوص، پیچ های لاستیک پنچر شده را کمی شل کنید. این کار برای این است که اگر بعد از بالابردن اتومبیل توسط جک بخواهیم پیچ ها را شل کنیم، ممکن است در اثر فشار زیاد، اتومبیل از روی جک سر بخورد.

پس بهتر است قبل از بالابردن اتومبیل روی جک، ابتدا پیچ ها را کمی شل کنیم. تا حد نیم دور. همیشه به یاد داشته باشید که ۹۹ درصد پیچ ها بصورت ساعتگرد سفت(بسته) می شوند و بصورت پادساعتگرد شل(باز) می شوند. نه تنها پیچ، بلکه شیرهای آب و انواع فلکه ها نیز اینچنین هستند.

جک اتومبیل را در مکان مناسب زیر اتومبیل قرار دهید. فاصله جک از انتهای بدنه باید حدود ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر باشد. اگر دقت کرده باشید، زیر بدنه اتومبیل لبه های تیزی وجود دارد که باید داخل شکاف جک قرار گیرد.

ه آرامی جک بزنید و پیچ آن را توسط اهرم آن بچرخانید تا اتومبیل بالا رود تا زمانیکه لاستیک از روی زمین حدود ۲ الی ۵ سانتی متر بلند شود و براحتی بتوانید آن را در بیاورید.

۹٫ مهره‌ها را از روی چرخ باز کنید. لاستیک را به طور کامل از محل خود در آورید و در محل امنی قرار دهید که در صورت در رفتن جک آسیبی به اتومبیل  نرسد. بهترین جا زیر بدنه اتومبیل است. لاستیک جدید را جا بزنید . سوراخ‌های رینگ زاپاس را در امتداد پیچ‌ها قرار داده و با کمی فشار و به آرامی لاستیک را جا بزنید. پس از جا زدن لاستیک‌ها، مهره‌ها را ابتدا با دست ببندید و به صورت یکی در میان و ضربدری کمی با استفاده از آچار سفت کنید. اما فشار زیادی وارد نکنید چرا که ریسک در رفتن اتومبیل از روی جک را افزایش می دهید.


وقتی که مطمئن شدید پیچ ها را به درستی سفت کرده اید، اهرم جک را در جهت مخالف بچرخانید تا اتومبیل پایین بیاید. سپس با آچار چرخ بصورت ضربدری پیچ ها را خوب سفت کنید. اگر صدای خِرِچ شنیدید، دیگر پیچ ها را بیش از این سفت نکنید! چون ممکن است خورده شوند. در صورت لزوم برای سفت کردن پیچ ها می توانید از وزن خود استفاده کنید و روی آچار با پای خود فشار وارد کنید.در پایان برای رانندگان کامیون طرز عوض کردن لاستیک کامیون را به صورت کلیپ دو دقیقه ای اماده کرده ایم:

[http://www.aparat.com/v/TSjG7/%D8%B9%D9%88%D8%B6_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9_%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%88%D9%86_%D8%AF%D8%B1_2_%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82%D9%87]

اگر می خواهید که در عرض چند ثانیه بدون عوض کردن لاستیک راه خودتان را ادامه بدید ما اسپری پنچرگیری مخصوص ماشین را پیشنهاد می کنیم
جهت اطلاعات بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید
http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/648/1942345/car1.jpg
[ یکشنبه 19 دی 1395 ] [ 09:01 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
مشتری گرامی با عرض تبریک برای ورود به فروشگاه تخصصی اسپری پنچر گیری لاستیک و دیگر محصولات لوازم جانبی خودرو ، در این فروشگاه شما به صورت مستقیم از نمایندگی فروش این کالا می توانید با قیمت مناسب و گارانتی کالا خود را از هر کجای ایران عزیزمان که هستید سفارش دهید

برای خرید فوری و تحویل سریع کافیست : نام کالا و نام و ادرس خود را به 5000230235 پیامک کنید
به امید پیروزی و رضایت همه شما عزیزان
فروشگاه مرکزی ما
http://shoping.shopiranian.ir/

پشتیبانی 24 ساعته تلگرام : 09353877793
نظر سنجی
بازدید کننده گرامی لطفا نظر خود را در مورد کالا و فروشگاه ما اعلام کنید


آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
 

فایر تایر خودروقیمت: 12/500 تومان
 

اسپری پنچرگیری لاستیک خودرو

قیمت: 18/000 تومان
 

دستگاه هشداردهنده خواب راننده

قیمت: 11/000 تومان
 

دستمال جادویی ماشین

قیمت: 19/900 تومان
 

فلاسک فندکی خودرو

قیمت: 25/000 تومان
 

چراغ سیار مخصوص اتومبیل
چراغ سیار مخصوص اتومبیل

قیمت: 20/000 تومان
 

جارو برقی فندکی اتومبیل
جارو برقی فندکی اتومبیل

قیمت: 24/000 تومان
 

پمپ باد فندکی اتومبیل

قیمت: 39/000 تومان
 

پخش کننده اف ام بلوتوثی اتومبیل

قیمت: 32/000 تومان
 

تبدیل فندکی چند کاره اتومبیل

قیمت: 17/000 تومان
 

بخور آب سرد و خوشبو کننده فندکی اتومبیل

قیمت: 54/000 تومان
 

جا موبایلی اتومبیل GRIP GO
جا موبایلی اتومبیل GRIP GO

قیمت: 14/800 تومان
 
اسپیکر بلوتوثی اتومبیل Safe Car

قیمت: 88/000 تومان
 

هولدر مغناطیسی موبایل مخصوص دریچه کولر اتومبیل

قیمت: 19/000 تومان